אירועים פרטיים מסעדת אנגוס בנס ציונה

 
 
 
אנגוס ארועים - ANGUS
 
 
 
 
 
 

אנגוס הוא בית לאירועים, ובמילה בית, הכוונה היא למקום חם ונעים, שבו אתם מרגישים בנוח. התחושה הנינוחה מאפשרת לכל באי המקום לחוות כל חוויה עד הסוף, לשמוח ולרקוד כאילו אף אחד לא רואה אותך ופשוט ליהנות ללא דאגות. זהו בדיוק ה-DNA   של אנגוס, שמניע אותנו קדימה. אנגוס הוא בית לאירועים לאנשים שאוהבים לאכול טוב, לרקוד ולשמוח, להיות בחיק המשפחה והחברים וליהנות מהאירוע שלהם בראש שקט.

את המוניטין שלנו צברנו ב-10 השנים אחרונות בזכות אלפי אירועים פרטיים מכל הסוגים, מבריתות ועד חתונות בוטיק, שאותם ערכנו עבור אנשים שבחרו לציין ביחד איתנו את רגעי האושר שלהם.

אנו מאמינים כי תמהיל נכון של חלל מעוצב, חוויה קולינרית אותנטית עם קריצה מודרנית, אלכוהול משובח, מוזיקה טובה, ומעבר לכל, משפחה וחברים הם המתכון המושלם לאירוע בלתי נשכח. מלבד החלק האנושי שבתמהיל הזה, אנו אחראים לכל יתר המרכיבים, אשר יוגשו לכם במינון המדויק והנכון ביותר, תוך התאמה מושלמת לטעמכם האישי ובהסתמך על הניסיון רב השנים שצברנו.

תהליך תכנון האירוע באנגוס לא פחות מהנה מהאירוע עצמו. אנו מלווים את הלקוח באופן צמוד החל מהיכרות מעמיקה, דרך בחירת התפריט ועיצוב החלל בהתאם לסגנון האירוע ועד לבחירת המוזיקה המתאימה ביותר, כדי שכל המרכיבים יתחברו היטב בצורה הרמונית, ולשביעות רצונם המלאה של בעלי האירוע.

במקום ניתן לערוך מגוון רחב של סוגי אירועים, ובהם: בר/בת מצוות, בריתות וחינות, ימי הולדת, מסיבות וחתונות קטנות. המקום מתאים לאירוח של עד 120 סועדים בחורף ובקיץ  עד 180 סועדים, שכן המרחב כולל גם את המרפסת המהממת שלנו.

אנגוס מציעה חווית אירוח ייחודית לאירועי בוטיק, המשלבים אינטימיות ויוקרה. ניפגש בשמחות!

צוות אנגוס – בית לאירועים.